Składanie

Informujemy, że najciekawsze zgłoszenia wraz z odpowiedziami Redakcji możemy opublikować w serwisie, podając informację o autorze pytania posługujemy się dokładnie takim podpisem, jaki został umieszczony w zgłoszeniu, bez ujawniania adresu e-mail ; zastrzegamy sobie prawo do ew. Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest ze zgodą na jego publikację w serwisie. Równocześnie prosimy o zapoznanie się z Polityką prywatności serwisu. Proszę upewnić się, że wprowadzony został poprawny adres e-mail oraz wszystkie pola są wypełnione. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać? Bez wpływu z reklam będzie to po prostu niemożliwe. Dlatego prosimy — dodaj naszą domenę , jako wyjątek lub skorzystaj z instrukcji i odblokuj wyświetlanie reklam na naszych serwisach. Toggle navigation. Słowniki Słownik W. Doroszewskiego składanie. Podobne wyszukiwania składaniec składanie. Zagraj z nami! Imię i nazwisko. Treść uwagi. Zamknij Akceptuję i wysyłam zgłoszenie.

Składanie

Składanie

Składanie

Składanie

Składanie

We are using the following form field to detect spammers. Please do leave them untouched. Otherwise your message will be regarded as spam. We are sorry for the inconvenience. Uwaga: słówka z tej listy słówek są dostępne jedynie w tej przeglądarce. Po przeniesieniu ich do Trenera słownictwa będą dostępne wszędzie. Hallo Welt. Słownik online Produkty i sklep online Wydawnictwo. PL DE. Szukaj w obu częściach słownika Zmień kierunek językowy.

Składanie. składanie - definicja, synonimy, przykłady użycia

Przykłady jednojęzyczne Polish Jak użyć "składanie" w zdaniu. Wisielec Wisielec Chcesz pograć? Składanie w obu częściach słownika Zmień kierunek językowy. Treść uwagi. A może wolisz pouczyć się nowych Składanie Hallo Welt. Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest ze zgodą na jego publikację w serwisie, Składanie. Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu? Twoja wiadomość została przekazana redakcji PONS. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach, Składanie. Słownik online Produkty i sklep online Wydawnictwo, Składanie. Informujemy, że najciekawsze zgłoszenia wraz z odpowiedziami Redakcji Składanie opublikować w serwisie, podając informację o autorze pytania posługujemy się dokładnie takim podpisem, jaki został umieszczony w zgłoszeniu, bez ujawniania adresu e-mail ; zastrzegamy sobie prawo do ew.

Dlatego prosimy — dodaj naszą domenęjako wyjątek lub skorzystaj z instrukcji i odblokuj wyświetlanie reklam na naszych serwisach, Składanie.

  • Chcesz przetłumaczyć zdanie lub fragment tekstu?
  • Jeśli chcesz przenieść słówka Składanie Trenera słownictwa, kliknij na "Import" na liście słówek.
  • Polish zawierać.
  • Najbardziej popularne.

Na portalu bab. Przykłady jednojęzyczne Polish Jak użyć "składanie" w zdaniu. Polish Jak użyć "składać" w zdaniu. Polish Jak użyć "składać się" w zdaniu. Polish Jak użyć "składanie ofiar" w zdaniu. Polish Jak użyć "składać doniesienie" w zdaniu. Synonimy Synonimy polski dla "składanie":. Polish montaż zestaw. Polish komponować konstruować kreować tworzyć układać montować zginać. Polish zawierać. Polish denuncjować donosić kablować kapować strzelać z ucha sypać wydawać zdradzać. Więcej Przeglądaj według liter. Polish skąpigrosz skąpiradło skąpić skąpo skąpstwo skąpy skład skład osobowy składacz składający się z ogniw składanie składanie ofiar składanie w darze składany składać składać doniesienie składać się składać wniosek składać zamówienie składać życzenia składka Na portalu bab. Zwroty Mów jak native speaker Przydatne zwroty w tłumaczeniu z polskiego w 28 językach. Wisielec Wisielec Chcesz pograć? A może wolisz pouczyć się nowych słówek? Połącz przyjemne z pożytecznym! Zostań z nami w kontakcie. Zapamiętaj mnie.

Chcesz dodać słowo, frazę lub Składanie Więcej Przeglądaj według liter. Informujemy, że najciekawsze zgłoszenia wraz z odpowiedziami Redakcji możemy opublikować w serwisie, Składanie, podając informację o autorze pytania posługujemy się dokładnie takim podpisem, jaki został umieszczony w zgłoszeniu, bez ujawniania adresu e-mail ; zastrzegamy sobie prawo do ew, Składanie. Wypełniając tę rejestrację, akceptujesz the terms of Składanie and privacy policy tej strony. W Twojej przeglądarce jest wyłączona obsługa JavaScript. Zobacz więcej w naszym serwisie o " składanie ".

Składanie

Składanie

Składanie

Składanie

Składanie

Tłumaczenia

Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć. Wypróbuj nasze automatyczne tłumaczenie tekstu, Składanie. Słownik online Produkty i sklep online Wydawnictwo. Bez wpływu z reklam będzie to po prostu niemożliwe. A może wolisz pouczyć się nowych słówek? Proszę upewnić się, że wprowadzony został poprawny adres e-mail oraz wszystkie pola są wypełnione. Wypełniając tę Składanie, akceptujesz the terms of use and privacy policy tej strony. Dlatego prosimy — dodaj naszą domenęjako wyjątek lub skorzystaj z instrukcji i odblokuj wyświetlanie reklam na naszych serwisach, Składanie, Składanie. Popularne słowa sylaba oboje pkt konotacja notabene enigmatyczny znad empiryczny pod wezwaniem kuriozalny. Zamknij Wyślij. Uwaga: słówka z tej Składanie słówek są dostępne jedynie w tej przeglądarce.

Moja historia wyszukiwania. Na portalu bab, Składanie. Wisielec Wisielec Chcesz pograć? Więcej Przeglądaj według liter.

Wyślij nowe hasło, Składanie. Najbardziej popularne Najbardziej popularne angielski arabski bułgarski Składanie chorwacki czeski duński elficki fiński francuski grecki hiszpański japoński łacina niderlandzki niemiecki norweski perski polski portugalski rosyjski rumuński słowacki słoweński szwedzki turecki węgierski włoski. Słownik języka polskiego pod red. Chcesz dodać słowo, Składanie lub tłumaczenie? Słowniki Słownik W. Dlatego prosimy — dodaj naszą domenęjako wyjątek lub skorzystaj z instrukcji i odblokuj wyświetlanie reklam na naszych serwisach. Zostań z nami w kontakcie. Przeszukaj słownik polski. Twoja wiadomość została przekazana redakcji PONS. Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. Zobacz teksty dodatkowe. Polish Jak użyć "składać" w zdaniu, Składanie. Toggle navigation. Polish Jak użyć "składanie ofiar" w zdaniu. Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest ze zgodą na jego publikację Składanie serwisie. Włącz obsługę javascript! Chcesz przetłumaczyć Składanie lub fragment tekstu? Wypełniając tę rejestrację, akceptujesz the terms of use Składanie privacy policy tej strony. Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, Składanie, które chciałbyś później poćwiczyć. Treść uwagi.