zovirax szampon

Lek Zoxin-med w postaci szamponu leczniczego jest produktem przeciwłupieżowym, który można stosować leczniczo i profilaktycznie. Na co jest Zoxin-med? Wskazaniem do stosowania leku są zakażenie grzybicze skóry, a szczególnie problem łupieżu. Produkt może być pomocny, jeśli u pacjenta występuje łupież skóry głowy, łupież pstry, a także łojotokowe zapalenie skóry. Wyrób zastosować można też profilaktycznie, aby zapobiegać nawrotom infekcji grzybiczej. W opakowaniu znajduje się ml szamponu leczniczego Zoxin-med. W skład 1 ml produktu wchodzi 20 mg ketokonazolu oraz składniki pomocnicze. Lek należy stosować zgodnie ze wskazaniami zawartymi w jego ulotce, chyba że lekarz zaleci inaczej. Szampon Zoxin-med przeznaczony jest do miejscowego stosowania na skórę. Należy aplikować go na zwilżone włosy i skórę, a następnie masować, aż utworzy się piana. Produkt leczniczy powinien być spłukany po około 5 minutach, po czym dopuszczalne jest umycie włosów zwykłym szamponem. Jeśli produkt będzie stosowany na łupież skóry głowy lub łojotokowe zapalenie skóry, zaleca się leczniczo stosować go 2 razy w tygodniu przez tygodnie, a profilaktycznie raz na dwa tygodnie. Jeśli natomiast wskazaniem jest łupież pstry, leczniczo produkt należy stosować raz na dobę przez 5 kolejnych dni, a profilaktycznie w okresie letnim raz na dobę przez 3 kolejne dni.

zovirax szampon

zovirax szampon

zovirax szampon

zovirax szampon

zovirax szampon

zovirax szampon

Sprawdź lokalizację. Substancją czynną leku jest ketokonazol. Pozostałe składniki to: sodu lauryloeterosiarczan, betaina kokosowa, dietanoloamid kwasów oleju kokosowego, glikozydy kwasów oleju kokosowego i oleinian glicerolu, ali-rac-α-tokoferol, polisorbat 20, imidomocznik, czerwień koszenilowa E , kompozycja zapachowa , sodu chlorek, kwas solny, woda oczyszczona. Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano w ulotce dla pacjenta lub według wskazań lekarza, czy farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Na zwilżone wodą włosy i skórę nanieść odpowiednią ilość szamponu leczniczego, rozmasować do utworzenia się piany. Spłukać po 5 minutach.

Zovirax szampon. Zoxin-med szampon leczniczy ml - cena - Apteka Internetowa Tanie-Leczenie

Cena katalogowa:. Dzieci: Nie określono bezpieczeństwa i skuteczności stosowania leku u dzieci. Aby obserwować produkt, musisz być zalogowany. Dlaczego niektóre formy dostawy nie są dla Ciebie zovirax szampon Szampon leczniczy Zovirax szampon powinien być przechowywany w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Spłukać po 5 minutach. Jedną z nich herbal care rossmann szampon łupież pstry. Lek nie powinien być stosowany przez wszystkich pacjentów, zovirax szampon. Wskazaniem do jego stosowania jest profilaktyka i leczenie chorób skóry wywoływanych przez drożdżaki Malassezia. Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach przyjmowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje przyjmować. Stosując natomiast szampon leczniczy profilaktycznie, należy korzystać z niego raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przysługujące Państwu uprawnieniach znajdują się w Polityce prywatności.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu.

  • Działanie Zoxin-med jest szamponem leczniczym zawierającym substancję czynną ketokonazol.
  • Niezbędne pliki cookies, których wykorzystanie jest niezbędne do umożliwienia realizacji podstawowych funkcji, takich jak sprawne poruszanie się po witrynie internetowej, czy zovirax szampon do zabezpieczonych obszarów witryny internetowej.
  • Chronić oczy przed kontaktem z preparatem, gdyż może wystąpić podrażnienie oka.

Formy dostawy:. Lek Nizoral w postaci szamponu leczniczego to produkt przeciwłupieżowy, który przeznaczony jest do miejscowego stosowania na skórę. Jego substancją czynną jest ketokonazol, czyli środek o właściwościach przeciwgrzybiczych. Szampon leczniczy przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz młodzieży w wieku powyżej 12 lat. Na co jest szampon Nizoral? Wskazaniem do jego stosowania jest profilaktyka i leczenie chorób skóry wywoływanych przez drożdżaki Malassezia. Lek może być zatem pomocny w przypadku łupieżu owłosionej skóry głowy, który objawia się złuszczającym się naskórkiem na głowie — postać białych łusek. Dodatkowo może pomóc w przypadku łojotokowego zapalenia skóry, który objawia się złuszczającymi się białymi lub żółtymi łuskami, a oprócz tego brązowo-czerwonymi plamami na twarzy i klatce piersiowej. Można go również zastosować w przypadku objawów sugerujących łupież pstry. Ta choroba natomiast objawia się białymi plamkami na skórze klatki piersiowej i jest wywoływana przez Pityriasis versicolor. Substancją czynną leku jest ketokonazol, czyli środek przeciwgrzybiczy, którego działanie polega na hamowaniu syntezy ergosterolu, będącego podstawowym składnikiem błony komórkowej grzybów. W efekcie szampon redukuje łuszczenie się naskórka i nasilenie zmian skórnych, a także ogranicza świąd i podrażnienia. W opakowaniu znajduje się ml szamponu przeciwłupieżowego Nizoral. Oznacza to, że w 1 g szamponu leczniczego Nizoral znajduje się 20 mg ketokonazolu, a także substancje pomocnicze. Zalecany sposób stosowania szamponu leczniczego Nizoral opisano w dołączonej do opakowania ulotce. Należy go przestrzegać, chyba że lekarz wyda inne zalecenia odnośnie dawkowania leku. W przypadku leczenia łupieżu pstrego zaleca się stosowanie szamponu raz na dobę przez jeden dzień. W przypadku leczenia łojotokowego zapalenia skóry oraz łupieżu skóry głowy zaleca się stosowanie szamponu leczniczego dwa razy w tygodniu przez tygodnie.

Lek może być zatem pomocny w przypadku łupieżu owłosionej skóry głowy, który objawia się złuszczającym się naskórkiem na głowie — postać białych łusek. Hamuje biosyntezę ergosterolu, w błonie komórkowej grzyba, zovirax szampon, co powoduje zmianę jej przepuszczalności i obumarcie komórki. Zoxin-med jest szamponem leczniczym zawierającym substancję czynną ketokonazol, zovirax szampon. Należy go przestrzegać, chyba że lekarz wyda inne zalecenia odnośnie dawkowania leku. Stosowanie szamponu Nizoral ; w łupieżu pstrym: Okres leczniczy - raz dziennie zovirax szampon 5 dni. Wcierać szampon Nizoral w skórę aż do uzyskania piany. Poniżej opisujemy cele i funkcje przetwarzania Twoich danych. Chronić oczy przed kontaktem z preparatem, gdyż może wystąpić podrażnienie oka. Mogą wystąpić zovirax szampon nasilonego wypadania włosów podczas stosowania preparatu.

zovirax szampon

zovirax szampon

zovirax szampon

zovirax szampon

Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny

Bez tych plików cookies Portal może nie działać prawidłowo. Działanie: Zoxin-med jest szamponem leczniczym zawierającym substancję czynną ketokonazol. W razie przypadkowego połknięcia leku, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, w celu zastosowania odpowiedniego leczenia. Hot Jar polityka prywatności. Wcierać szampon Nizoral w skórę aż do uzyskania piany. Mogą wystąpić przypadki nasilonego wypadania włosów podczas stosowania preparatu, zovirax szampon. Należy go przestrzegać, chyba że lekarz wyda inne zalecenia odnośnie dawkowania leku. Odbiór w punkcie DHL. Na co dzień można używać zwykłego zovirax szampon. Odbiór zovirax szampon aptece. Jeśli widzisz błąd, poinformuj nas o tym. Można go również zastosować w przypadku objawów sugerujących łupież pstry.

Jesteśmy dla Ciebie czynni całą dobę, 7 dni w tygodniu, bezpłatnie. Nie mylić z podkładem Musisz wiedzieć, że krem BB i podkład to nie to samo, zovirax szampon. Zawartość opakowania - Nizoral szampon przeciwłupieżowy ml zovirax szampon Undofen Aktywny Spray do stóp i obuwia 4w1 ml. Ciąża i karmienie piersią Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć zovirax szampon, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku. Dodaj swoją opinię. Opakowanie 2g Uwagi Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione. Meta Pixel dawniej Facebook Pixel polityka prywatności.

Bardzo rzadko występują u mnie niż 1 osoby na 10 : zmiana koloru włosów, przede wszystkim uszkodzenie i siwieniewłosów. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach Apteki oraz inne ciekawe treści wpisz swój adres e-mail zovirax szampon kliknij "Zapisz". W razie jakichkolwiek dalszych wątpliwości związanych ze stosowaniem leku należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Wprowadź swój adres e-mail, na który wyślemy Ci jednorazowe powiadomieniegdy ten towar będzie ponownie w sprzedaży. Zoxin-med jest szamponem leczniczym zawierającym substancję czynną ketokonazol. Stanowi jeden z najważniejszych składników odżywczych, które musi przyjmować przyszła […]. Szczegółowe informacje w Regulaminie. Jeśli chodzi o stosowanie leku, zovirax szampon, jego cienką warstwę, powinno się wsmarowywać w zmiany chorobowe, a także w otaczającą je skórę pięć razy dziennie — mniej więcej co 4 godziny, przez 5 dni. Zawartość opakowania - Nizoral szampon przeciwłupieżowy ml Preparat ten dedykowany jest osobom, zovirax szampon, które zmagają się z nawracającym zovirax szampon opryszczki. Chronić oczy przed kontaktem z preparatem, gdyż może wystąpić podrażnienie oka, zovirax szampon. Kailas Ajurwedyjski krem z himalajskich ziół na problemy Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany. Działa zovirax szampon dermatofity rodzaj Microsporum, Trichophyton, Epidermophytondrożdżaki Candida spp. Wsparcie w leczeniu. Zoxin-med szampon leczniczy x ml ×. Jedną z nich jest łupież pstry.